Kom In De Kring

 

'Kom In De Kring', afgekort KIDK, is een club voor kinderen vanaf groep 4 tot en met groep 8 van de basisschool.

 

In het voorjaar van 1998 is KIDK opgestart. Tot die tijd was er geen club of iets dergelijks tussen de Zondagschool en Samen Één. Het is fijn dat de kinderen in onze gemeente nu een eigen plaats hebben waar ze elkaar beter kunnen leren kennen! Overigens nemen de kinderen geregeld vriendjes en vriendinnetjes mee, wat de avonden extra gezellig maakt.

 

Tijdens KIDK avonden beginnen we altijd met gebed, hierna zingen we een aantal liederen uit onze eigen liedjesmap. Dan wordt er een Bijbelverhaal verteld of uit de Bijbel gelezen, daarna praten we nog altijd even door over het Bijbelverhaal. Na het verhaal houden we vaak een korte pauze waarbij de kinderen iets te drinken krijgen. Na de pauze doen we vaak een spel of een creatieve activiteit.

Naast onze 'gewone' clubavonden hebben we ook nog een aantal bijzondere avonden. Op deze avonden doen we dan iets bijzonders zoals bv. een vossenjacht. Wat voor activiteit we dan doen verschilt per keer en per jaar. We proberen elke keer weer iets anders en leuks te verzinnen.

 

KIDK is onderverdeeld in 3 groepen;

Groep 1: heeft club in de schakel, in deze groep zitten kinderen uit groep 4 en 5.

Groep 2: heeft club in de zondagsschoolruimte, in deze groep zitten de kinderen uit groep 6 en 7.

Groep 3: heeft club in de molenschuur, in deze groep zitten de kinderen uit groep 7 en 8.

 

We houden onze club op vrijdagavond in de even weken van 18:30 - 20:00 uur.

Het is super gezellig op onze club, dus kom gauw een keertje kijken!

 

Je bent van harte welkom!!

 

 

Laatst aangepast op vrijdag 09 januari 2015 19:42